Akademię tworzy zespół ekspertów. Jesteśmy przedsiębiorcami i praktykami, kierujemy z sukcesem swoimi firmami, prowadzimy szkolenia i prelekcje, publikujemy eksperckie artykuły w mediach.

Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, przeprowadzimy Ciebie przez proces personal brandingu, którego efektem będzie Twoja silna marka osobista.

POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW AKADEMII

Izabela Wołyniec-Sobczak

Izabela Wołyniec-Sobczak

Ekspert personal brandingu i brandingu. Założycielka Personal Branding Academy.

Pomagam przedsiębiorcom, menadżerom, specjalistom i ekspertom różnych branż, rozwijać ich biznesy, na bazie silnej marki.

Prowadzę projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich markami osobistymi. Pomagam im, na bazie własnego potencjału, zbudować markę osobistą, dzięki której będą mogli skutecznie kierować karierą zawodową, własnym biznesem i świadomie funkcjonować we współczesnym, konkurencyjnym świecie.

Współpracuję także z małymi i średnimi firmami, opracowując personalizowane strategie dla marki firmy, produktu, usługi.

Prowadzę szkolenia i warsztaty, na których uczę jak skutecznie budować markę i korzystać z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji.

Bazując na 17-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi brandingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Założyłam i prowadzę z sukcesem projekt www.sukcesnaobcasach.com, którego celem jest uczenie i rozwijanie przedsiębiorczych kobiet oraz wspieranie w biznesie.

Jest praktykiem biznesu, menedżerem, doradcą. Występuję jako prelegentka podczas konferencji na terenie całego kraju. Piszę liczne artykuły publikowane w mediach. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015. 

Zapraszam na moją stronę www.wolyniecsobczak.com

Katarzyna Marciniak Chwastek

Katarzyna Marciniak Chwastek

Trener sprzedaży i konsultant. Prowadzę treningi i szkolenia dla działów sprzedaży i kadry menadżerskiej. Tematyka wynika z moich doświadczeń na stanowiskach handlowca i szefa sprzedaży. Specjalizuję się w coachingu on the job i prowadzeniu projektów biznesowych. Ze szkoleniami związana jestemod 9 lat, początkowo jako trener wewnętrzny w dużej korporacji, od 6 lat jako trener konsultant, wykorzystujący wiedzę i doświadczenie w doradztwie biznesowym.

Absolwentka m.in. Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Master Trener Certyfikowany Catman Polska, Praktyk NLP. Mam w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej i 6 lat pracy nad rozwojem indywidualnym kilkuset  przedstawicieli handlowych. Posiadam również doświadczenie we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły handlowe.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą usług  www.saleswise.pl

Paweł Walczak

Paweł Walczak

Skoncentrowany na wdrożeniu trener, konsultant i coach. Pomagam zwiększać sprzedaż i budować relacje. Pracuję metodami pozwalającymi usuwać przewlekły stres, wypalenie zawodowe i skutki traumy. Pokazuję, jak samopoznanie prowadzi do wzrostu jakości życia w życiu zawodowym i prywatnym.

Jestem autorem książki „Proaktywny telemarketing”, regularnie piszę artykuły o tematyce dotyczącej sprzedaży i obsługi klienta do gazet branżowych. Przez piętnaście lat związany ze sprzedażą, zarówno na stanowiskach sprzedażowych jak i menedżerskich. W 2007 r. zrealizował kryteria sprzedaży organizacji MDRT, dołączając tym samym do grona najlepszych na świecie sprzedawców produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Ze szkoleniami związany jestem od 2008 roku. Siedem lat doświadczenia na stanowisku trenera i konsultanta sprzedaży. Pięć lat doświadczenia jako coach mindfulness i redukcji stresu.

Zapraszam na www.mbcs.com.pl oraz www.mindplace.pl

Basia Józefiak

Basia Józefiak

Twórca wizerunku, stylistka i personal shopper.

Od kilku lat prowadzę firmę pod marką Twoja PeSa, której celem jest dbanie o wizerunek osób zarówno prywatnych jak i publicznych wspomagając ich, gdy stają przed dylematem, jak powinni wyglądać na co dzień, w sytuacjach służbowych oraz podczas szczególnych okazji. Zajmuję się doradztwem indywidualnym w oparciu o funkcjonalne porządkowanie garderoby oraz jej uzupełnianie w sposób przemyślany i spójny z zaplanowanym wcześniej wizerunkiem.

Stworzyłam swój autorski program warsztatów stylizacyjnych, które organizuję cyklicznie. Do moich codziennych obowiązków należy również stylizowanie sesji zdjęciowych, nagrań telewizyjnych czy wydarzeń modowych, a także współpraca z mediami jako ekspert w kwestiach stylizacji i wizerunku.

Zawodu uczyłam się w szkołach Małgorzaty Kusper, Fashion Project, Szkołach Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie i ViaModa Szkoła Wyższa w Warszawie.

Jako szkoleniowiec z zakresu dress code’u jestem zagorzałą przeciwniczką teorii omawianych w podręcznikach dress code’u, które dbanie o wizerunek profesjonalisty sprowadzają do dobrze skrojonej granatowej marynarki i śnieżnobiałej koszuli, ponieważ uważam, że z wyjątkiem określonych stanowisk i branż, w których nie ma dowolności, w XXI wieku należy szukać indywidualnych rozwiązań będących odzwierciedleniem unikalnego komunikatu marki osobistej.

Zapraszam na stronę: www.twojapesa.pl

Magdalena Koźmala

Magdalena Koźmala

Jestem ekspertem mowy ciała i wykrywania kłamstwa w biznesie, master & team coachem, trenerem biznesu i doradcą przedsiębiorstw.

Jako ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi biznesu, z sukcesem wdrażam rozwój inteligencji emocjonalnej i budowania relacji w strategię rynkową firm. Pracuję z kadrą zarządzającą wysokiego i średniego szczebla wspierając managerów w podnoszeniu kompetencji w obszarze zarządzania oraz budowania wizerunku i relacji oraz jako obserwator rozmów na wysokim poziomie negocjacyjnym i rekrutacyjnym.

Jestem pasjonatką mowy ciała certyfikowaną przez najlepszego specjalistę w tej dziedzinie na świecie – dr Paula Ekmana. Wykorzystuję wiedzę z zakresu komunikacji niewerbalnej nauczając, że najważniejszym aspektem sukcesu każdego przedsiębiorstwa jest umiejętność zbudowania relacji z drugim człowiekiem.

Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta” za autorskie szkolenie „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie”, członek International Association for Communication and Leadership, autorka publikacji w Business Life Polska, laureatka nagrody Polish Business Queen w kategorii Queen of Prestige, inicjatorka i redaktor naczelna luksusowego portalu dla kobiet biznesu Business & Prestige, którego wielka premiera odbędzie się w październiku 2016.

Uwielbiam taniec i nowe doświadczenia. Najbardziej cenię sobie ludzi, których spotykam na swojej drodze i uczę się ich z wielką ciekawością. Uważam, że najpiękniejszą rzeczą jaką możemy dać innym jest serce i czas, dlatego stale podąża za mottem „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi…”

Zapraszam
www.magdalenakozmala.pl
www.businessandprestige.pl

Jerzy Zientkowski

Jerzy Zientkowski

Jestem autorem, mówcą profesjonalnym, coachem, mentorem i trenerem.

Z 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zaskakująco precyzyjnym podejściem do wystąpień publicznych, pracuję nad komunikacją i prezentacjami dla największych firm na światowym rynku i dla klientów indywidualnych. Rozmawiam ze studentami, pracownikami korporacji, managerami, członkami zarządów i właścicielami firm.

Spędzam na scenie kilkadziesiąt dni rocznie, nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu dążę do kontaktu z widownią, jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznego. Prowadzę kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji rocznie, wdrażając rentowne działania i poszerzając świadomość klientów. Mentoruję wybranych managerów wyższego szczebla zarządzania i właścicieli firm, pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach podbramkowych i komfortowych.

Z doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracowałem unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce od 2011, wiceprezesem, organizatorem i mówcą podczas Festiwalu Inspiracji i Spectacular Speaking. Występowałem na scenie obok Roberta Cialdini, Jacka Walkiewicza, Marka Skały i Roberta Kroola. Finalista Mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych. Twórca marki szkoleniowej Fabryka Mów.

Zapraszam do moich projektów www.fabrykamow.pl oraz  www.speakerslair.pl/

Beata Tomaszek

Beata Tomaszek

Trenerka, doradca i ekspertka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach i firmach B2B. Inspiratorka kobiet i blogerka z zacięciem przedsiębiorczym.

Zajmuję się doradztwem z zakresu marketingu online i biznesu. Prowadzę warsztaty z zakresu mediów społecznościowych dla grup indywidualnych jak i dla firm. Stworzyłam i prowadzę grupę dla kobiet na Facebooku – Wspieramy się w rozwoju i w biznesie, do której serdecznie zapraszam wszystkie Panie ?

Występuję na wielu spotkaniach oraz konferencjach dla przedsiębiorców przedstawiając różne aspekty marketingu online z naciskiem na social media. Ma na swoim koncie również współorganizację konferencji dla przedsiębiorców w Grodzisku Mazowieckim.

Z wykształcenia jestem politologiem i nauczycielką języka francuskiego. Pasjonuję się rozwojem osobistym, marketingiem online i przedsiębiorczością.

Lubię ludzi, cenię otwartość i autentyczność. W życiu kieruję się zasadą: Nigdy się nie poddawaj!

Zapraszam do mojej przestrzeni: www.tyibiznes.com.pl oraz na www.facebook.com/tyibiznes.

Znajdziesz mnie również na Instagramie, Linkedin i Pinterest. Do zobaczenia!